Menu

O nas
    Jesteśmy firmą optyczną, prowadzoną rodzinnie. Salony Centrum Optyki i Optometrii Kasprzak świadczą pełen zakres usług optycznych.
    Optyka jest naszą pasją i tradycją, dlatego oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Od początku istnienia celem i ambicją firmy jest zapewnienie klientom produktów i usług najwyższej jakości. Przez cały czas staramy się nadążyć za rozwojem techniki.

Dzięki indywidualnemu i kompleksowemu podejściu, specjalizujemy i wyróżniamy się :
  • w idealnym doborze korekcji okularowej oraz soczewek kontaktowych,
  • w indywidualnym dopasowaniu opraw okularowych, gdzie szczególnie baczną uwagę zwracamy na połączenie estetyki wyglądu z parametrami technicznymi oprawy, dopasowanymi do mocy i rodzaju soczewek,
  • przy wyborze soczewek okularowych dostosowujemy oferowane produkty, tak aby były one zgodne z Państwa indywidualnymi potrzebami.
    Polegamy na renomowanych i sprawdzonych producentach soczewek korekcyjnych oraz opraw okularowych, aby zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu prac optycznych. Wykonujemy okulary o wysokim stopniu trudności (wysokie moce, okulary pryzmatyczne, progresywne i inne). Bardzo duży nacisk kładziemy na najwyższą jakość świadczonych usług. Zlecone przez Państwa prace oraz naprawy wykonujemy we własnych pracowniach optycznych (nie korzystamy z podwykonawców). Nasze okulary wykonywane są przez dyplomowanych optyków z wyższym wykształceniem.

    Posiadamy nowoczesne i precyzyjne urządzenia renomowanej, japońskiej firmy NIDEK.

    Nowoczesny sprzęt i wysoko wykwalifikowani specjaliści w zakresie optyki i optometrii są gwarancją dobrego widzenia naszych klientów.
    Oferujemy wysokiej klasy oprawy i szkła okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe oraz akcesoria do okularów.

    Zapraszamy do naszych salonów optycznych w Kaliszu oraz w Ostrowie Wielkopolskim.


 
Kalisz
ul. Śródmiejska 10
tel. 62 508 75 57

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 10-18
Sobota 10-14
 
Krotoszyn
ul. Piastowska 6
tel. 62 722 77 95

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 10-18
Sobota 10-13
 
Nowe Skalmierzyce
ul. Kaliska 37
tel. 62 762 22 11

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 9-17
Sobota NIECZYNNE
Adresy salonów
Ostrów Wielkopolski
ul. Rynek 6
tel. 62 508 72 72

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 9-18
Sobota 9-14
 
Ostrów Wielkopolski
ul. Strzelecka 57
tel. 62 720 45 72

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 9-19
Sobota 9-14
Copyright 2019 by optyk-kasprzak.pl / wykonanie: studio G44 / (27422) Polityka prywatności