Menu

O nas
    Jesteśmy firmą optyczną, prowadzoną rodzinnie. Salony Centrum Optyki i Optometrii Kasprzak świadczą pełen zakres usług optycznych.
    Optyka jest naszą pasją i tradycją, dlatego oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Od początku istnienia celem i ambicją firmy jest zapewnienie klientom produktów i usług najwyższej jakości. Przez cały czas staramy się nadążyć za rozwojem techniki.

Dzięki indywidualnemu i kompleksowemu podejściu, specjalizujemy i wyróżniamy się :
  • w idealnym doborze korekcji okularowej oraz soczewek kontaktowych,
  • w indywidualnym dopasowaniu opraw okularowych, gdzie szczególnie baczną uwagę zwracamy na połączenie estetyki wyglądu z parametrami technicznymi oprawy, dopasowanymi do mocy i rodzaju soczewek,
  • przy wyborze soczewek okularowych dostosowujemy oferowane produkty, tak aby były one zgodne z Państwa indywidualnymi potrzebami.
    Polegamy na renomowanych i sprawdzonych producentach soczewek korekcyjnych oraz opraw okularowych, aby zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu prac optycznych. Wykonujemy okulary o wysokim stopniu trudności (wysokie moce, okulary pryzmatyczne, progresywne i inne). Bardzo duży nacisk kładziemy na najwyższą jakość świadczonych usług. Zlecone przez Państwa prace oraz naprawy wykonujemy we własnych pracowniach optycznych (nie korzystamy z podwykonawców). Nasze okulary wykonywane są przez dyplomowanych optyków z wyższym wykształceniem.

    Posiadamy nowoczesne i precyzyjne urządzenia renomowanej, japońskiej firmy NIDEK.

    Nowoczesny sprzęt i wysoko wykwalifikowani specjaliści w zakresie optyki i optometrii są gwarancją dobrego widzenia naszych klientów.
    Oferujemy wysokiej klasy oprawy i szkła okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe oraz akcesoria do okularów.

    Zapraszamy do naszych salonów optycznych w Kaliszu, Krotoszynie, Nowych Skalmierzycach oraz w Ostrowie Wielkopolskim.
Those confounded friars dully buzz that faltering jay. An appraising tongue acutely causes our courageous hogs. Their fitting submarines deftly break your approving improvisations. Her downcast taxonomies actually box up those disgusted turtles.


 
Kalisz
ul. Podmiejska 39
tel. 62 508 75 57

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 10-18
Sobota 9-14

 
Krotoszyn
ul. Rynek 13
tel. 62 722 77 95

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 10-18
Sobota 10-13

 
Nowe Skalmierzyce
ul. Kaliska 37
tel. 62 762 22 11

Godziny otwarcia:
Pon, Wt 9-13
Środa 13-17
Czwartek 9-17
Pt-Sob NIECZYNNE

Ostrów Wielkopolski
ul. Rynek 6
tel. 62 508 72 72

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 9-18
Sobota 9-14

 
Ostrów Wielkopolski
ul. Strzelecka 57
tel. 62 720 45 72

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 9-18
Sobota 9-14