O nas

Jesteśmy niezwykle dumni, mogąc przedstawić Ci naszą firmę, która jest wyrazem rodzinnego zaangażowania i prawdziwej pasji do optyki. W salonach Optyki i Optometrii Kasprzak, już od pierwszych dni naszej działalności, kładziemy nacisk na najwyższą jakość usług i produktów. Nasza ambicja i cel to nieustanne dążenie do perfekcji, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów oraz dynamicznie rozwijającym się technologiom.
Stawiamy na sprawdzone, renomowane marki, aby zagwarantować Ci produkty najwyższej klasy. Nasze bogate doświadczenie w branży optycznej pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń – od okularów o wysokich mocach po zaawansowane rozwiązania, takie jak okulary pryzmatyczne czy progresywne. Wszystkie prace wykonujemy samodzielnie, w naszych specjalistycznych pracowniach, co jest gwarancją najwyższej jakości i precyzji.

Nasze salony są wyposażone w nowoczesne, precyzyjne urządzenia od renomowanego japońskiego producenta NIDEK, co w połączeniu z doświadczeniem naszych wykwalifikowanych specjalistów, zapewnia doskonałą jakość widzenia naszym klientom.

Oferujemy szeroki wybór wysokiej klasy opraw, szkieł okularowych, okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych oraz akcesoriów. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w Kaliszu, Krotoszynie, Nowych Skalmierzycach oraz Ostrowie Wielkopolskim, gdzie z radością pomożemy Ci cieszyć się doskonałym widzeniem i komfortem noszenia okularów.

Do zobaczenia w salonach Optometria Kasprzak
gdzie Twoje widzenie jest naszą misją!

Badanie wzroku

Dowiedz się jakie badania optometryczne wykonujemy w naszych salonach.

Okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne są niezbędne dla osób z wadami wzroku.

Soczewki

Wybór odpowiednich soczewek zależy od wielu czynników, w tym od rodzaju wady wzroku.

Naprawa

Każdy właściciel okularów stara się o nie dbać, jednak życie pisze różne scenariusze.